Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułWiki i jej Sekret
Tytuł oryginalnyMystère
Gatunekfamilijno/przygodowy
Reżyseria Denis Imbert
ObsadaShanna Keil, Vincent Elbaz, Marie Gillain
ProdukcjaFrancja
Czas trwania83 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Twórcy serii „Bella i Sebastian” przedstawiają cudowną opowieść, inspirowaną prawdziwą historią.
Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnymżyciem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka.

W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

Pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

Przeczytaj recenzje:

"Zobaczcie ten film – to opowieść o przyjaźni, przygodzie i pięknej relacji dziewczynki z dzikim stworzeniem – z wilkiem."


Marcin Dorociński

""WIKI I JEJ SEKRET" to mądra historia o tym, że miejsce dzikich zwierząt (niezależnie od tego jak urocze nam się wydają) nie jest w naszych domach, a drapieżniki (także wilki) wcale nie są z gruntu złe"


Orbitowanie bez cukru

"Najlepszy film familijny tej zimy! To historia, która wciąga i porywa, także dorosłych. Film przesycony jest uczuciami. To była prawdziwa przyjemność dla całej naszej rodziny!"


Wrolimamy.pl / Mirella i 12-letnia Duśka

Zobacz również: