Kinowe hity w domu

Zwiastun:

Tytuł#Tuiteraz
Tytuł oryginalny#jesuislà
Gatunekkomedia
ReżyseriaEric Lartigau
ObsadaDoona Bae, Alain Chabat
ProdukcjaFrancja
Czas trwania100 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie.

Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei jego życie diametralnie się zmienia. Ich wirtualne kontakty nie mają końca. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do kwitnącego wiśnią Seulu.

Na lotnisku spotyka go niemiła niespodzianka. Soo, pomimo obietnicy, nie pojawia się. Stephane postanawia na nią poczekać z nadzieją że jednak sie spotkają. W międzyczasie poznaje pracowników lotniska i oczekujących na samoloty pasażerów, gotuje z tamtejszym kucharzem. Jego niewiarygodna historia trafia do internetu, a Stéphane zostaje okrzyknięty „francuskim kochankiem”. Czy Stéphane’owi uda się odnaleźć Soo?

Przeczytaj recenzje:

"Film to pouczający, który bez pretensji i zadęcia, raczej z pogodną wyrozumiałością, udowadnia, że czasem człowiek musi wykonać pochopny ruch, by znowu poczuć po co i dla kogo żyje. No tak, banał, ale przydatny. Nierozważnie byłoby oczekiwać czegoś więcej po lekkiej francuskiej komedii."


Mateusz Demski / Interia.pl

"„#TuITeraz” to urokliwa francuska komedia o potrzebie odnalezienia się na nowo we własnym życiu i przełamaniu rutyny, którą przestaliśmy nawet zauważać. "


Michał Kaczoń / Antyradio

"Tak powinny wyglądać wszystkie feel-good movies."


Rafał Christ / Spidersweb

"Rzeczy niewielkie, ale soczyste i szczere, które wyglądają pięknie oraz uruchamiają emocje, o których nasza dusza mogła ostatnio zapomnieć, to idealny wybór na letni seans"


Kuba Koisz / Film.org.pl

"#tuiteraz pozwala nam na przyjemny relaks i oferuje niezobowiązującą rozrywkę, prowadząc do pełnej otuchy refleksji, że najważniejsza jest celebracja chwil i momentów, w których aktualnie się znajdujemy. "


Małgorzata Czop / Movieway

"Pełne łagodnej perswazji przypomnienie, że to co w internecie, nie musi koniecznie mieć przedłużenia w życiu. Czasem powinno zostać niedookreślone."


Tomasz Raczek / Radio Nowy Świat

Zobacz również: