Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułTHE TWIN
Tytuł oryginalnyTHE TWIN
Gatunekthriller
ReżyseriaTaneli Mustonen
ObsadaTeresa Palmer, Steven Cree, Tristan Ruggeri
ProdukcjaFINLANDIA
Czas trwania108 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Zło, które tylko matka jest w stanie pokochać.

Po tragicznym wypadku, w którym życie stracił jeden z bliźniaków, Rachel i jej mąż Anthony przenoszą się na drugi koniec świata z synem, który pozostał przy życiu. Mają nadzieję, że zbudują swoje życie od nowa.

Pobyt na cichej skandynawskiej wsi, który miał przynieść ukojenie, wkrótce ujawnia swe złowieszcze oblicze. Rachel odkrywa przerażającą prawdę o swoim synu i musi stawić czoła mrocznym siłom, które chcą go opanować.

Przeczytaj recenzje:

Znajoma historia z uczuciem szyta. Smutna, ale też na swój pokręcony sposób podnosząca na duchu, opowieść rodzinna na ziemiach horroru zasiana. Mnie wciągnęło


Horror - Buffy 1977

Straszy, ale nie w najbardziej oczywisty i oklepany sposób, czyli zjawami wyskakującymi z szaf. On budzi niepokój, a to najlepsze, co film grozy może przynieść widzowi.


Facetpo40.pl

Może wydaje wam się, że widzieliście już wszystko, ale „The Twin” świetnie gra oczekiwaniami i jest klimatycznym horrorem, który nie tylko straszy, ale także dostarcza emocji.


We Got This Covered

W „The Twin” znajdziecie niesamowitą atmosferę i wyśmienite aktorstwo. Film przygląda się upadkowi rodziny trawionej przez smutek. A do tego czeka na was kilka mylnych tropów i wciskający w fotel moment kulminacyjny. To doskonała pozycja, którą należy dodać do listy najlepszych filmów z dreszczykiem.


THN

Zobacz również: