Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułSuper Spark. Gwiezdna misja
Tytuł oryginalnySpark: A Space Tail
GatunekAnimacja/Familijny
ReżyseriaAaron Woodley
ProdukcjaKanada / Korea Południowa
Czas trwania96 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Twórcy filmu „Gang Wiewióra” zapraszają na wielką, międzyplanetarną, przygodę!

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

Głosu głównemu bohaterowi użycza Antek Królikowski.

Pełna humoru, kosmiczna odyseja, jest opowieścią o chłopcu, który rozpoczyna epicką przygodę, w trakcie której odnajduje swoje prawowite miejsce we wszechświecie.

Inspiracją dla filmu były klasyczne filmowe i literackie dzieła, które mają znaczenie zarówno dla strony wizualnej filmu jak i dla narracji. Wśród nich znajdują się „Gwiezdne Wojny”, „Król Lew”, „Kung Fu Panda” oraz klasyczna chińska powieść „Wyprawa na Zachód”. Wszystkie te wpływy są wprawnie splecione tworząc unikalny i wizualnie zachwycający film.

Przeczytaj recenzje:

„Animowana sensacja czerpiąca elementy choćby z "Gwiezdnych wojen" może się spodobać młodym miłośnikom filmów o bohaterach walczących ze złem.”


NIEZALEŻNA / Anna Krajkowska

Zobacz również: