Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułPowrót Bena
Tytuł oryginalnyBen Is Back
GatunekDramat
ReżyseriaPeter Hedges
ObsadaJulia Roberts, Lucas Hedges
ProdukcjaUSA
Czas trwania103 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka,  mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny.

Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

Przeczytaj recenzje:

„Wybitne aktorstwo. Roberts i Hedges są perfekcyjnie dobrani. Między filmową matką a synem, których łączy nierozerwalna więź, nie wybrzmiewa ani jedna fałszywa nuta.”


DEADLINE

„Dwie z najlepszych filmowych ról tego roku. Julia Roberts i Lucas Hedges to oscarowi pewniacy, podobnie jak scenariusz oryginalny Petera Hedgesa.”


THE HOLLYWOOD REPORTER

„Zdecydowanie najdojrzalsza i najbardziej wyważona opowieść o uzależnieniu jaką znajdziecie teraz na dużym ekranie. Trudno bowiem wskazać równie dobrze napisaną relację matka-syn w ostatnich latach w kinie - jedyne co przychodzi mi na myśl to Boyhood”


FILMAWKA / Maciej Kędziora

„Skromny i solidny hymn o macierzyństwie. Nakręcony z uczuciem.”


FDB.PL / Bernadetta Trusewicz

Zobacz również: