Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułPIMI W KRAINIE TYGRYSÓW
Tytuł oryginalnyTHE TIGER`S NEST
GatunekPRZYGODOWY, FILM DLA DZIECI
ReżyseriaBRANDO QUILICI
ObsadaMAJA OSTASZEWSKA, PAWEŁ SZYMAŃSKI, PIOTR TOŁOCZKO, OTAR SARALIDZE
ProdukcjaFRANCJA
Czas trwania94 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małą tygrysicę przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do magicznej świątyni zwanej Tygrysim Gniazdem, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.
W trakcie wędrówki między Balmanim i młodą tygrysicą Pimi rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i pokonać wiele niebezpieczeństw, aby dotrzeć do nowego domu wysoko w Himalajach.

Razem przeżyją jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!

Przeczytaj recenzje:

Mądra rozrywka dla całej rodziny. Głos Mai Ostaszewskiej, zapierające dech w piersiach widoki Himalajów, potęga przyjaźni, słodki tygrysek, dzielny Balmani i bardzo ważne ekologiczne przesłanie. Warto wybrać się do kina!


calareszta.pl

„Pimi z Krainy Tygrysów" bardzo przypadł do gustu dzieciom. Góry, przyroda, epicka historia i ciężko doświadczony bohater, który odnajduje ukojenie w naturze, to udany przepis na sukces.


@polalubera

„Pimi z Krainy Tygrysów” to porywająca i wzruszająca opowieść o przyjaźni człowieka z tygrysem, dzięki tej historii możemy przenieść się do nieznanych nam zakątków, i poznać zwyczaje ludzi na naszej planecie. Film to pełna przygód podróż dla małych i dużych. I jeśli całym sercem się w coś wierzy, marzenia się spełniają. A tygrysy latają.


Kamil Dzikowski - W tonacji kultury

Film z przesłaniem o przyjaźni i przygodzie dla całej rodziny


Otar Saralidze

Zobacz również: