Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułJESTEM OTCHŁANIĄ
Tytuł oryginalnyI AM THE ABYSS
GatunekTHILLER
ReżyseriaDONATO CARRISI
ObsadaMICHELA CESCON,GABRIEL MONTESI, SARA CIOCCA
ProdukcjaWŁOCHY
Czas trwania126 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Najnowszy thriller mistrza kryminałów Donato Carrisiego, autora bestsellerowego „Zaklinacza”.
Jego praca to śmieci. Ludzie nie zastanawiają się nad tym, co wyrzucają, ale on wie, że to tam kryją się ich tajemnice. Tak wybiera swoje ofiary. „Ludzie kłamią i oszukują, ale ich śmieci nie. Śmieci nigdy nie kłamią”. Aż pewnego dnia do jego sterylnej i samotnej egzystencji wdziera się dziewczyna. Rzuca się w wody jeziora jak niepotrzebna rzecz, a on ją ratuje. Ale jego praca nie polega na ratowaniu ludzi. Więc początkowo ucieka, ale później wraca, aby przyglądać się jej z ukrycia. On widzi to, czego nie widzą inni. Wie, że dziewczyna skrywa tajemnicę i potrzebuje pomocy.
I tak ściąga na siebie uwagę Łowczyni, która nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. I jest coraz bliżej…

Przeczytaj recenzje:

Naprawdę trzyma w napięciu i oceniam wysoko. Polecam się wybrać - zarówno aby zanalizować postać psychologicznie, ale też żeby się trochę bać, bo czasem to też ciekawie na nas oddziałuje.


MAAJLENA

"Jestem otchłanią" jest mocną opowieścią o źle, bezgranicznym, okrutnym i niewyobrażalnym źle. Nie jest to film dla ludzi o słabych nerwach, wrażliwych na krzywdę.


ZKOTEMCZYTANE

Trzy aspekty i kluczowe momenty filmu są związane z wodą, która porusza się bolesnym krokiem wokół życia trzech bohaterów, między tajemnicami i ranami, ale także między thrillerem a dramatem, eksplorując postacie i nie rezygnując z trwałego napięcia.


MOVIE PLAYER

Film zrobił na mnie wielkie wrażenie! Daje dużo do myślenia i jest w tym filmie wiele emocji.


MARTA RODZIK

Zobacz również: