Kinowe hity w domu

Zwiastun:

TytułDecydująca godzina
Tytuł oryginalnyTHE DESPERATE HOUR
GatunekThriller
ReżyseriaPHILIP NOYCE
ObsadaNAOMI WATTS
ProdukcjaUSA
Czas trwania84 min.

Zobacz na:

Zwiastun:

Wstrząsający thriller z Naomi Watts to historia matki, która stara się uratować syna przed szkolnym terrorystą. Podczas joggingu będąc sama w środku lasu, daleko od domu, dostaje informację, że jej synowi grozi niebezpieczeństwo. Ma do dyspozycji tylko telefon i bardzo, bardzo mało czasu…

Dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts, której rola w Mullholland Drive w reżyserii Davida Lyncha zapewniła jej międzynarodową karierę, w „Decydującej godzinie” pojawia się w roli matki walczącej o ocalenie dziecka z rąk zamachowca. Naomi oczarowała międzynarodową widownię swoimi występami w filmach: 21 gramów, The Ring, Niemożliwe, Birdman i wielu innych.

Przeczytaj recenzje:

"Idealny przypadek popisu umiejętności jednego aktora. Cały czas jesteśmy przy bohaterce – przerażeni tak jak ona. Hitchcock wiedział, jak kręcić takie filmy, a Noyce jest godnym następcą mistrza."


DEADLINE

"Żywiołowo wyreżyserowany przez Philipa Noyce’a film to mieszanka napędzanych adrenaliną emocji, manipulującego uczuciami widza melodramatu i moralitetu, który jest zaskakująco zajmujący. "Decydująca godzina" to jeden z tych filmów, w którym serce daje się ponieść emocjonalnemu rollercoasterowi. "


SCREEN DAILY

Zobacz również: